Plachetnica Delta


merlin

Delta je univerzálne použiteľná plachetnica, ktorá je navrhnutá tak aby umožnila pôžitok z yachtingu každému bez ohľadu na jeho skúsenosti. Oproti iným lodiam podobného zaradenia má podstatne väčší úložný prietor a preto poskytuje väčší konfort a širšie využitie.
Delta môže byť po zložení sťažňa použitá ako motorový čln, rybársky čln alebo veslica. Jednoducho odpojíte sťažeň, kýlovú plutvu použijete ako lavičku, pripevníte motor alebo veslá a z pachetnice sa stáva veslica, rybársky alebo motorový čln.
Napriek svojej pomerne malej veľkosti je Delta loď rýchla, ľahko ovládateľná a hlavne nadmieru bezpečná. Jej verzatilita, spoľahlivosť, bezpečnosť a množstvo úložného priestoru ju robia ideálnou pre použitie ako rodinnej plachetnice tak i rybárskeho člna, cvičnej plachetnice alebo spoľahlivú loď pre požičovne lodí.

adobe_icon Brožúra (236 kB)

Delta

Trup lode je vyrobený zo skleného polyesteru. Konštrukcia paluby je tvorená vysoko tvrdeným polymérom, ktorý poskytuje dostatočnú pevnosť aj v najnáročnejších podmienkach. Proti sklzové panely sú vyrábané samostatne a môžu byť zafarbené podľa požiadavku zákazníka. Sťažeň a rahno sú vyrobené z eloxovaného duralu a plachty sú z Draconu.
Výrobca KAMA.


dĺžka trupu:

 

3.7 m

šírka trupu:

 

1.5 m

počet členov posádky:

 

2 osoby, max 200 kg

ponor:

 

0.12 m

ponor s kýlom:

 

0.8 m

hmotnosť trupu:

 

približne 85 kg

plocha plachiet:

 

5 m2

farba:

 

biela*


*možnosť objednať vo farbe požadovanej zákazníkom

O Nás

Spoločnosť Hastrman sa orientuje na oblasť vodných športov a turistiky. Prevádzkujeme požičovňu vodáckeho vybavenia (lode, rafty, príslušenstvo), poskytujeme odborné poradenstvo a organizujeme vodácke výlety (ako doma tak i v zahraničí). Našou najnovšou činnosťou je predaj malých rekreačných plachetních známeho výrobcu KAMA v Čechách a na Slovensku. Firma spolupracuje s viacerými partnermi a plánuje ďaľší rast v nastávajúcom období.

Kontakt

Slovensko:

Andrej
Andrej Kolárik

email info@hastrman.sk

phone +421 915 814 917

 

Česká Republika:

Martin
Martin Kolárik

email martin@hastrman.sk

phone +420 602 424 696


Hatsrman

Kama